KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8124289
nr 812 4289
Akvarell
Tina Elfast, vas med blomma, signerad, motivets mått: 38x13
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 mars 2013
kl 20:20:26
3/3 14:29:46
100 kr
4/3 17:48:21